تیمهای راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش مجله ی ورزش و اخبار ورزشی نودی ؛ در آخرین دیدار پلی آف مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در اروپا ، دانمارک با برتری ۵ بر یک جمهوری ایرلند را شکست داد و به عنوان آخرین نماینده قاره اروپا راهی جام مهانی روسیه شد .

برای دانمارک، اندرس کریستنسن ۲۹، اریکسن ۳۲ و ۶۳ و ۷۴ و بنتنر ۹۰ گلزنی کردند و برای ایرلند هم دافی دقیقه ۶ گل زد.

قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ در مسکو انجام شده و تیم ها و گروه های آنها در مهم ترین تورنمت بین المللی فوتبال ، مشخص شده اند . تیم ملی کشور عزیزمان در گروه B که به آن لقب مرگ داده شده است ، جای دارد .

تیمهای راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۸

جدول تیم های راه یافته به جام جهانی روسیه

در قرعه کشی گروه های فروتبال تیم های زیر قرار گرفته اند تا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف هم بروند .

روز چهاردهم ژوئن یکی از باشگوه ترین مراسم فوتبال در جهان در کشور روسیه شروع می شود و تیم ملی کشورمان یکی از ۳۲ جام جهانی روسیه خواهد بود . ۲۰ تیم از ۳۲ تیم حاضر در رقابت ها در دوره ی قبلی در کشور برزیل نیز حضور داشته اند ؛ اما دو تیم ایسلند و پاناما اولین بار است که به جام جهانی راه می یابند . بزرگترین غایب جهانی را می توان ایتالیا دانست که باوجود ۴ قهرمانی در جام جهانی نتوانست به مسابقات روسیه راه یابد . همچنین دو تیم دیگری که نتوانستند به جام جهانی روسیه راه یابند ، شیلی و آمریکا بودند. اما باز هم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، به دلیل وجود تیم هایی مانند آلمان ، اسپانیا ، برزیل ، اروگوئه ، آرژانتین و انگلستان با سابقه ی قهرمانی در جام جهانی ، رقابتی جذاب و بی نظیر خواهد بود . برای اولین بار چهار کشور عربی نیز به این رقابت ها راه یافته اند ؛ مصر ، عربستان ، تونس و مراکش .

تیمهای راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۸

می توانید مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را در کلیپ زیر نظاره کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *