تماشای آنلاین و بدون سانسو فیلم خارجی چگونه مجرد باشیم – how to be single 2016 + دانلود

پخش آنلاین فیلم خارجی چگونه مجرد باشیم – how to be single 2016

 

چگونه مجرد باشیم (How to Be Single) یک فیلم در ژانر رمانتیک کمدی آمریکایی به کارگردانی کریستین دیتر و نویسندگی ابی کان و مارک سیلوراشتاین است. این فیلم بر پایه رمانی با همین نام نوشته لیز توکیلو می‌باشد. از بازیگران این فیلم می‌توان به داکوتا جانسون، ربل ویلسون، الیسون بری و لزلی من اشاره کرد. چگونه مجرد باشیم توسط وارنر برادرز در ۱۲ فوریه ۲۰۱۶ به نمایش درآمد.

 

خلاصه ماجرا فیلم

آلیس (داکوتا جانسون) موقتاً از دوست پسرش, جاش (نیکولاس براون) جدا میشود و به نیویورک سیتی میرود تا یک مشاور حقوقی شود. آن جا با خواهرش، مگ (لزلی من) که متخصص زنان و زایمان است، زندگی میکند. مگ اصلاً نمیخواهد بچه دار شود تا هیچ گونه رابطه‌ای با مردان داشته باشد.

آلیس با همکارش، رابین (ربل ویلسون)، دوست میشود که از مهمانی و داشتن رابطه با مردها لذت میبرد. دوست دیگر آن‌ها، تام هم که یک متصدی بار است این نوع زندگی مجردی را دوست دارد. تام در بار با لوسی (الیسون بری) آشنا میشود. او آنجا از اینترنت رایگان استفاده میکند و میگوید با استفاده از سایت‌های دوست یابی مختلف، میخواهد نیمه گمشده اش را پیدا کند.

آلیس با جاش ملاقات میکند تا به او بگوید که میخواهد رابطه‌شان را از سر بگیرند. جاش توضیح می‌دهد که این امکان وجود ندارد چون او با کس دیگری آشنا شده است. در همین زمان، مگ نظرش عوض شده و میخواهد با اسپرم اهدایی، بچه دار شود. او کمی بعد از اینکه لقاح مصنوعی موفقیت آمیزی انجام میدهد، با مرد جوانی به نام کن (جیک لیسی) آشنا می‌شود. اما بارداریش را از کن مخفی نگه میدارد.

تماشای آنلاین و بدون سانسو فیلم خارجی چگونه مجرد باشیم – how to be single 2016 + دانلود