تماشای آنلاین و بدون سانسور فیلم ترسناک ۲۰۱۴ it follows – او تعقیب می کند زبان اصلی و صحنه دار

پخش آنلاین فیلم خارجی ترسناک ۲۰۱۴ it follows – او تعقیب می کند

 

2014 it follows

فیلم او تعقیب میکند (It Follows) فیلمی در ژانر ترسناک و درام به کارگردانی دیوید رابرت میچل است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

 

خلاصه ماجرای فیلم ;

ماجرا با دختری جوان به نام “جی” (مایکا مونرو) شروع می شود که پس از رابطه ی جنسی با پسری به نام “هیو” (جیک ویری) وجود شخص یا چیزی را احساس میکند که مدام به دنبال تعقیب و گریز اوست تا او را به قتل برساند.

هیو به او میگوید که آن شخص یا چیز پس از یک رابطه جنسی با یک دختر به او سرایت کرده است و جی اگر میخواهد چیزی که او را تعقیب میکند دست از سر او بردارد باید شخصی را پیدا کرده و با او رابطه جنسی برقرار کند.

 

فیلم ترسناک it follows

 

در ادامه جی به همراه دوستانش طی یک تعقیب و گریز طولانی ناچار به انجام رابطه جنسی با یکی از دوستانش به نام کرگز میشود اما بعد چند روز دوستش به دست آن شخص یا چیز می میرد.

جی به همراه دوستانش به سالن استخری پناه برده و همه ی در هارا قفل میکنند اما آن چیز دست بردار نیست و وارد سالن میشود و دست بر قضا قادر به داخل شدن در آب نیست در ادامه یکی از دوستان جی به نام “پائول” با اسلحه به آن چیز شلیک میکند و او درون آب می افتد; او که دست بردار نیست درون آب قصد دارد جی را خفه کند اما پائول با شلیک به سر او جی را نجات می دهد پس از مدتی استخر به طرز غیر طبیعی ای پر از خون قرمز و سیاه می شود و از بین می رود.

تماشای آنلاین و بدون سانسور فیلم ترسناک ۲۰۱۴ it follows – او تعقیب می کند زبان اصلی و صحنه دار